O NAS

Kim jesteśmy

Renospol to rodzinna firma, która powstała w 2016 roku jednak swoją działalność rozpoczęła już w latach 90’ na fundamencie firmy Langen. Od tego czasu obsługujemy znaczną część firm transportowych z zachodniej Europy, które swoim zaufaniem darzą nas do tej pory. Oferowane przez nas usługi wykonywane są na najwyższym poziomie oraz z dbałością o każdy szczegół.

Wykwalifikowana kadra pracowników oraz szeroka sieć dostawców daje nam możliwość naprawy bądź wymiany nawet najbardziej nietypowych części. Podczas wykonywania zlecanych nam prac, jesteśmy w stałym kontakcie z klientem. Na bieżąco informujemy o przebiegu naprawy oraz konsultujemy zakup/wymianę kluczowych części i mechanizmów.

g3

Czym się zajmujemy

Zajmujemy się głównie szeroko pojętą formą renowacji, w której skład wchodzi między innymi wymiana bądź naprawa części mechanicznych. W swojej ofercie posiadamy piaskowanie, malowanie oraz wymianę elektryki i pneumatyki. Dodatkowo oferujemy usługę spawania stali oraz aluminium. Podejmujemy również zlecenia z zakresu odnawiania i odrestaurowywania zabytkowych pojazdów oraz maszyn .

Wykwalifikowana kadra pracownicza pozwala nam sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom